|
Panowie nie płaczcie po Makach.. jeśli oni boją się w takiej sytuacji do nas przyjść to po co nam ludzie którzy boją się rywalizacji... Przecież teraz w zimie może czekać nas mała rewolucja.. z resztą wielu zawodnikom kończą się kontrakty, wypożyczenia... To jest idealna sytuacja by się wybić i wywalczyć miejsce w składzie..
Skoro boją się tego to raczej nie osiągną wiele w piłce..
|