Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52519
Stary 14.12.2011, 17:11
Panowie nie płaczcie po Makach.. jeśli oni boją się w takiej sytuacji do nas przyjść to po co nam ludzie którzy boją się rywalizacji... Przecież teraz w zimie może czekać nas mała rewolucja.. z resztą wielu zawodnikom kończą się kontrakty, wypożyczenia... To jest idealna sytuacja by się wybić i wywalczyć miejsce w składzie..
Skoro boją się tego to raczej nie osiągną wiele w piłce..


Odpowiedz cytując