Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8359
Stary 14.12.2011, 16:01
jova napisał(a):Wyświetl post
Może dlatego, że Adriaanse niewiele wie o Moskalu?
http://sjp.pwn.pl/slownik/2566276/logika
Ale http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2490858 i własnie http://sjp.pwn.pl/slownik/2566276/logika nakazywałyby Adriaanse wypowiadać się teraz właśnie o Moskalu a nie o Maaskancie.
Żeby było jasne: nie czepiam się tego, że Adriaanse nic nie powiedział o Moskalu.
Wskazuję, że dobry trener wyraził zdziwienie zwolenieniem innego trenera.
Nie bylo w tym nic z kurtuazji.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując