Na ten mecz to tylko powinniśmy podejść ofensywnie i agresywnie..jak chcemy liczyć na awans (o ile będzie remis Fulham - Odense )

Taki skład powinien wystawić Kazio :
------------Pareiko------------
-Jovanovic-Diaz-Bunoza------
-------------Wilk-----------------
-Illiev-Melikson-Garguła-Mały
-------------Biton---------------
I powinno się udać
