Wyświetl pojedynczy post
aguero20
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9274
Stary 14.12.2011, 16:00
Na ten mecz to tylko powinniśmy podejść ofensywnie i agresywnie..jak chcemy liczyć na awans (o ile będzie remis Fulham - Odense )
Taki skład powinien wystawić Kazio :
------------Pareiko------------
-Jovanovic-Diaz-Bunoza------
-------------Wilk-----------------
-Illiev-Melikson-Garguła-Mały
-------------Biton---------------

I powinno się udać
Odpowiedz cytując