luke1906 napisał(a):

Promocja jaką zrobił klub wyglądała tak:
Wisła-Lechia 0-1
Wisła-Podbeskidzie 0-1
Wisła-Górnik 0-1
Wisła-Polonia 0-1
Cracovia-Wisła 1-0
I to jest najważniejsza przyczyna niskiej frekwencji. Nie mamy 30 tys. fanatyków i w najbliższym czasie mieć nie będziemy. To że przyjdę ja, przyjdziesz ty, przyjdą inni nam podobni nie ma znaczenia. Bo my będziemy tu niezależnie od wyników i innych pierdół.
Ale przeciętnego widza przyciąga przede wszystkim dobra gra i zwycięstwa. Gdybyśmy mieli taki stadion w erze pierwszego Smudy i Kasperczaka to podejrzewam, że samych karnetów by poszło koło 20tys. a komplety byłyby regularnie.
Obecnie jest jak jest a swoje dokłada tu także to o czym wielokrotnie mówiliśmy - fatalna promocja i jeszcze gorsza organizacja sprzedaży. Ciekawe jakie były wyniki sensacyjnej ankiety o sprzedaży internetowej? Czy marketingowe mózgi już zdążyły przetrawić zgromadzone dane?
|
Jest nas ok 15 tyś - to dobrze rokuje

Ale myślenie macie chujowe... w lidze jest 16 zespołów i każdy zespół jakieś miejsce zajmie czy niskie czy wysokie... co mają powiedzieć ci co mają miejsce niskie? Ktos musi być najlepszy, dobry średni słaby i najsłabszy. Poprostu kibiców jest mało i trzeba wychowywać a nie ściągać jakiś pokemonów na stadiony, bo to nie ma sensu! To liczenie na to, że Wisła całą wieczność bedzie okuppować 1 miejsce w tabeli... Tak nie można myśleć!