Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7480
Stary 14.12.2011, 15:39
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Promocja jaką zrobił klub wyglądała tak:
Wisła-Lechia 0-1
Wisła-Podbeskidzie 0-1
Wisła-Górnik 0-1
Wisła-Polonia 0-1
Cracovia-Wisła 1-0

I to jest najważniejsza przyczyna niskiej frekwencji. Nie mamy 30 tys. fanatyków i w najbliższym czasie mieć nie będziemy. To że przyjdę ja, przyjdziesz ty, przyjdą inni nam podobni nie ma znaczenia. Bo my będziemy tu niezależnie od wyników i innych pierdół.

Ale przeciętnego widza przyciąga przede wszystkim dobra gra i zwycięstwa. Gdybyśmy mieli taki stadion w erze pierwszego Smudy i Kasperczaka to podejrzewam, że samych karnetów by poszło koło 20tys. a komplety byłyby regularnie.

Obecnie jest jak jest a swoje dokłada tu także to o czym wielokrotnie mówiliśmy - fatalna promocja i jeszcze gorsza organizacja sprzedaży. Ciekawe jakie były wyniki sensacyjnej ankiety o sprzedaży internetowej? Czy marketingowe mózgi już zdążyły przetrawić zgromadzone dane?
Jest nas ok 15 tyś - to dobrze rokuje
Ale myślenie macie chujowe... w lidze jest 16 zespołów i każdy zespół jakieś miejsce zajmie czy niskie czy wysokie... co mają powiedzieć ci co mają miejsce niskie? Ktos musi być najlepszy, dobry średni słaby i najsłabszy. Poprostu kibiców jest mało i trzeba wychowywać a nie ściągać jakiś pokemonów na stadiony, bo to nie ma sensu! To liczenie na to, że Wisła całą wieczność bedzie okuppować 1 miejsce w tabeli... Tak nie można myśleć!
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując