Wyświetl pojedynczy post
wierny
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24553
Stary 14.12.2011, 15:27
Ma ktoś sprawdzone miejsce na bal sylwestrowy?
W poprzednich latach byłem w zajeździe mogilskim, w dworku krakowski, jakimś zajeździe w zielonkach itp.
Na pewno nie jeden z was podobnie spędza sylwestra i ma jakieś ciekawe i sprawdzone miejsca.
Tylko mi tu z sheratonami i radissonami nie wyskakiwać
Będę wdzięczny za info.
Odpowiedz cytując