Ma ktoś sprawdzone miejsce na bal sylwestrowy?
W poprzednich latach byłem w zajeździe mogilskim, w dworku krakowski, jakimś zajeździe w zielonkach itp.
Na pewno nie jeden z was podobnie spędza sylwestra i ma jakieś ciekawe i sprawdzone miejsca.
Tylko mi tu z sheratonami i radissonami nie wyskakiwać

Będę wdzięczny za info.