Nie muszą.
Nawet jakby wygrał ME to i tak odchodzi od reprezentacji.
a czy dzisiejszy mecz jest o posadę Kazia ? Nie sądzę, kogo niby zatrudnią na pół sezonu, kogo ?
Spodziewam sie Kazka do końca sezonu, a może jakimś cudem zrobi wynik i wtedy Franzciszek Tschmuda bedzie wpadał na Wisłe tylko w formie kibica.