Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7478
Stary 14.12.2011, 14:20
Romuald napisał(a):Wyświetl post
chłopie jaki mecz bez stawki? czy Ty nie potrafisz odróżnić meczu o pietruszke od meczu o awans?
Klub zrobił promocje a wy wyszukujecie kolejnych argumentow na Odense problemem były ceny i płacze jak to drogo basałaja pogieło gdyby ceny były normalne to byloby po 25 tys na LE, a teraz śmieszne podajesz argumenty, na Litex i APOEL dystrybucja biletów byla identyczna mecz też był w środku tygodnia i tylko pare minut wcześniej.Nie chce się dupy ruszać wielu bo drużyna gra kiepsko i jest to tylko LE dla wielu...ale za rok docenicie LE jak przyjdzie nam w eliminacjach grać.
Promocja jaką zrobił klub wyglądała tak:
Wisła-Lechia 0-1
Wisła-Podbeskidzie 0-1
Wisła-Górnik 0-1
Wisła-Polonia 0-1
Cracovia-Wisła 1-0

I to jest najważniejsza przyczyna niskiej frekwencji. Nie mamy 30 tys. fanatyków i w najbliższym czasie mieć nie będziemy. To że przyjdę ja, przyjdziesz ty, przyjdą inni nam podobni nie ma znaczenia. Bo my będziemy tu niezależnie od wyników i innych pierdół.

Ale przeciętnego widza przyciąga przede wszystkim dobra gra i zwycięstwa. Gdybyśmy mieli taki stadion w erze pierwszego Smudy i Kasperczaka to podejrzewam, że samych karnetów by poszło koło 20tys. a komplety byłyby regularnie.

Obecnie jest jak jest a swoje dokłada tu także to o czym wielokrotnie mówiliśmy - fatalna promocja i jeszcze gorsza organizacja sprzedaży. Ciekawe jakie były wyniki sensacyjnej ankiety o sprzedaży internetowej? Czy marketingowe mózgi już zdążyły przetrawić zgromadzone dane?
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując