|
Kiepski nie kiepski, mozna polemizowac, ale slowo na temat derbow mogles sobie darowac, bo on poprostu nie znal znaczenia slowa derby. Dowod? jego slowa po meczu z cracovia "przegralimy kolejny mecz" czy cos takiego nie pamietam dokladnie, ale przeslanie podobne.
Jakim jest trenerem nie dowiemy sie na wlasniej skorze, ale mozna smialo stwierdzic, ze nie wiedzial co to sa derby, bez dwoch zdan.
|