Fuks napisał(a):

Drozd, ja mam takie jedno pytanie, co do tej hipotezy, że Smoleńsk nie był przypadkowy. Pytanie brzmi:
Jaki był motyw?
|
O możliwych motywach już wielokrotnie pisano i przytaczano je na tym forum
http://niezalezna.pl/4165-smolensk-pytanie-o-motyw
http://obnie.pl/index.php?option=com...rofy&Itemid=77