dynek.pl napisał(a):

|
To nie jest zadna promocja - wlasnie w takiej cenie powinny byc bilety, a to, ze dzisiaj nie bedzie wiecej osob to wypadkowa paru rzeczy takich jak: mecz bez stawki, srodek tygodnia i mecz konczacy sie bardzo pozno, fatalny sposob dystrybucji biletow etc.
|
chłopie jaki mecz bez stawki? czy Ty nie potrafisz odróżnić meczu o pietruszke od meczu o awans?
Klub zrobił promocje a wy wyszukujecie kolejnych argumentow na Odense problemem były ceny i płacze jak to drogo basałaja pogieło gdyby ceny były normalne to byloby po 25 tys na LE, a teraz śmieszne podajesz argumenty, na Litex i APOEL dystrybucja biletów byla identyczna mecz też był w środku tygodnia i tylko pare minut wcześniej.Nie chce się dupy ruszać wielu bo drużyna gra kiepsko i jest to tylko LE dla wielu...ale za rok docenicie LE jak przyjdzie nam w eliminacjach grać.