Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
HatefulRespect
Member
Od: 08.2011
Offline
#
7474
14.12.2011, 13:07
Informacja od pana z okienka, stan na 12:30, poszlo 11.000. Mamy niespojne dane.
Tak czy owak, pod kasami kompletne pustki.
Zalosc. O dziale marketingu Wisły Kraków mozna by bylo napisac cale przesmiewcze, opasłe tomisko.
HatefulRespect
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do HatefulRespect
Znajdź inne posty napisane przez HatefulRespect