Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
HatefulRespect
Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7474
Stary 14.12.2011, 13:07
Informacja od pana z okienka, stan na 12:30, poszlo 11.000. Mamy niespojne dane.
Tak czy owak, pod kasami kompletne pustki.
Zalosc. O dziale marketingu Wisły Kraków mozna by bylo napisac cale przesmiewcze, opasłe tomisko.
Odpowiedz cytując