koniak napisał(a):

|
Nie wiem dlaczego nie wprowadzą czegoś na wzór sprzedaży biletów jaka miała miejsce w sezonie 2007/2008 w w kioskach kolportera. Każdy kupił bilet na parę dni przed meczem, było kilka kompletów, najpierw po 15, potem po 21 koła ludzi. Oczywiście pomijam fakt, że wtedy graliśmy piłkę zarówno efektowną jak i efektywną. Chodzi mi jedynie o sposób sprzedaży, który się sprawdził.
|
Zapomniales, ze musza wprowadzic bilet z TWOIMI danymi do systemu