Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1074
Stary 14.12.2011, 12:12
Za to yntelygencja gremialnie wierzy że brzoza urwała duraluminiowe skrzydło 120 tonowego samolotu. Bo tak w TV podali. Nie ważne ze większość z tego co podawali okazało się po jakimś czasie nieprawdą. I kto tu jest biedny?

Wiesz o czym mówił Sikorski w Berlinie? Żeby Niemcy ratowali Euro, nieważne jak. No i wymyślili jak, NBP pożyczy kasę 10 mld Euro MFW. Temu MFW od którego Polska pożycza na procent, żeby ten MFW oddał Niemieckim i Francuskim bankom to co utopili w Grecji. Ciesz się niePiSowcu jak lubisz być dymany. Tylko nie miej pretensji do tych którzy nie lubią być dymani, że nie chcą się dać wydymać.

ps. Katastrofa nie była w Rosji. Tylko w Smoleńsku przy okazji 70 rocznicy sowieckiego mordu na Polakach. Mordu który przez 70 lat był zakłamywany. Czy do Twojej pustej czaszki nie dociera że z katastrofą najprawdopodobniej jest tak samo? Różnica taka że wtedy było wiadomo że PRL to ruska republika, a teraz lemingi nie potrafią dostrzec że żyjemy w kondominium i nic co mogłoby nie pasować naszym potężnym sąsiadom nie przebije sie w przekazie propagandowych mediów.

EricDraven napisał(a):Wyświetl post
czytałem ten temat od jakiegoś czasu z niedowierzaniem, jakbym żył w innej rzeczywistości niż ta, która tu jest opisywana... ale jednak są osoby myślące podobnie. Moja pierwsza i mam nadzieję ostatnia wypowiedź w tym temacie - teza o zamachu jest tak samo irracjonalna i pozbawiona jakichkolwiek podstaw jak ta dotycząca rzekomego zorganizowania zamachu na WTC przez Busha i rząd amerykański. Obie teorie są (cytując klasyka) obrzydliwe i stworzone przez chorych z nienawiści i zaślepionych ludzi. A prawda jest prosta i okrutna - to była katastrofa lotnicza. Tragiczna w skutkach dla Polski, niezwykle bolesna dla wszystkich, uwierzcie mi - również tych o totalnie przeciwnych poglądach politycznych - ale katastrofa, czyli nagłe i nieoczekiwane wydarzenie niosące ze sobą negatywne, tragiczne skutki...
Co ty opowiadasz. A co było przyczyną tej katastrofy? Dlaczego komputer wysiadł 15 metrów nad ziemią? Dlaczego z samolotu zostały strzępy? Dlaczego przez miesiąc podawano różniącą się o 10 min godzinę katastrofy? Dlaczego nie zbadano wraku? Dlaczego nie pokazano zdjęć satelitarnych? Dlaczego nie wykonano modeli matematycznych katastrofy? Śmierć urzędującego prezydenta jest taka pospolita?

Sam fakt że można prawie dwa lata po, stawiać takie pytania świadczy, że coś jest nie tak. Oczywiście dla myślących. Za wielu yntelegentów myśli ałtorytet w TV. Dlatego nie dziw sie że kontakt z rzeczywistością jest dla ciebie traumatyczny.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 14.12.2011 o godz. 12:27.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując