Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9267
Stary 14.12.2011, 11:42
Ja bym zagrał tak...

-------------------Pareiko------------------
--------Jovanovic-Diaz-Bunoza--------
Kirm----------------Wilk-----------Nunez
----------------------------------------------
------------------Garguła-------------------
----------------------------------------------
Małecki--------------------------Melikson
------------------Genkov------------------

Nunez i Kirm tacy fałszywi boczni obrońcy. Nunez niezły w odbiorze, Kirm podobno ma najlepszą wytrzymałość w drużynie. Niech biega na skrzydle ile fabryka dała (tylko kto go do tego zmusi), a potem jakaś zmiana. Wilk czyści wszystko przed naszymi środkowymi defensorami. Garguła oczywiście łącznik między obroną i atakiem.
Ostatnio edytowane przez Tominho : 14.12.2011 o godz. 11:44.
Odpowiedz cytując