dynek.pl napisał(a):

|
To nie jest zadna promocja - wlasnie w takiej cenie powinny byc bilety, a to, ze dzisiaj nie bedzie wiecej osob to wypadkowa paru rzeczy takich jak: mecz bez stawki, srodek tygodnia i mecz konczacy sie bardzo pozno, fatalny sposob dystrybucji biletow etc.
|
100% racji do tego dochodzi gra jaką serwują nasi piłkarze i ogólnie rzecz biorąc słaba promocja. Jeśli nadal jedynym środkiem promocji będzie pare ikonek na kilku stronach internetowych i wpis na fb, bo kilku plakatów na słupach ogłoszeniowych nie liczę, to dalej będzie tak jak jest. niestety