rasel1906 napisał(a):

|
dokladnie bilety powinny pozostac w starej cenie bo nie ma to zbyt wielkiego wplywu na frekwencje publika bedzie jak beda pilkarze i wielka gra na reymonta tak jak za kasperczaka
|
To nie jest zadna promocja - wlasnie w takiej cenie powinny byc bilety, a to, ze dzisiaj nie bedzie wiecej osob to wypadkowa paru rzeczy takich jak: mecz bez stawki, srodek tygodnia i mecz konczacy sie bardzo pozno, fatalny sposob dystrybucji biletow etc.