Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7467
Stary 14.12.2011, 11:28
rasel1906 napisał(a):Wyświetl post
dokladnie bilety powinny pozostac w starej cenie bo nie ma to zbyt wielkiego wplywu na frekwencje publika bedzie jak beda pilkarze i wielka gra na reymonta tak jak za kasperczaka
To nie jest zadna promocja - wlasnie w takiej cenie powinny byc bilety, a to, ze dzisiaj nie bedzie wiecej osob to wypadkowa paru rzeczy takich jak: mecz bez stawki, srodek tygodnia i mecz konczacy sie bardzo pozno, fatalny sposob dystrybucji biletow etc.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując