|
Obrona wygląda jak wygląda, ale i tak chyba gorzej nie zagra niż w 1szym meczu z Twente. Fajnie by było awansować dalej, ale dziś liczę na to, że po prostu godnie pożegnamy się z pucharami - chociaż... jest Maor, Małecki, Iliev, Biton czy Genkov więc mamy kim postraszyć i jakieś nadzieje są. Zastanawiam się tylko kto zagra za Nuneza w środku pomocy, bo to że Argentyńczyk zagra na lewej obronie jest raczej pewne.
'Słowa mogą być jak promienie Roentgena; jeśli używać ich właściwie, przenikną wszystko. Czytasz i słowa cię przeszywają.'
|