Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7466
Stary 14.12.2011, 11:01
dokladnie bilety powinny pozostac w starej cenie bo nie ma to zbyt wielkiego wplywu na frekwencje publika bedzie jak beda pilkarze i wielka gra na reymonta tak jak za kasperczaka
Odpowiedz cytując