Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1068
Stary 14.12.2011, 10:35
ciekawe po co na poczatku marca 2010 r. cwiczono takie rzeczy ? Kto wie czy coś nie jest na rzeczy z 10 Kwietnia...
http://www.youtube.com/watch?v=268B_VXQ-Kw
Ostatnio edytowane przez AYALA : 14.12.2011 o godz. 10:45.
Odpowiedz cytując