pelek napisał(a):

O widzę że kogoś musiały moje słowa zaboleć jeśli post zniknął
|
zabolała Twoja głupota.
Jesli temat Cie nudzi, to:
- po pierwsze nie wypowiadasz się w nim
- po drugie, nie piszesz po to, żeby pisać, że Cię nudzi
Z regulaminu
4. Jeżeli NIE masz nic interesującego do powiedzenia - NIE pisz posta
Szkoda, że nie zrozumiałeś. Skończyło się usunięciem posta bez rzeczowej treści. Następnym razem skonczyc się może bardziej bolesnie.