Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1067
Stary 14.12.2011, 10:35
pelek napisał(a):Wyświetl post
O widzę że kogoś musiały moje słowa zaboleć jeśli post zniknął
zabolała Twoja głupota.
Jesli temat Cie nudzi, to:
- po pierwsze nie wypowiadasz się w nim
- po drugie, nie piszesz po to, żeby pisać, że Cię nudzi

Z regulaminu
4. Jeżeli NIE masz nic interesującego do powiedzenia - NIE pisz posta


Szkoda, że nie zrozumiałeś. Skończyło się usunięciem posta bez rzeczowej treści. Następnym razem skonczyc się może bardziej bolesnie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując