Wyświetl pojedynczy post
wierny
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3947
Stary 14.12.2011, 00:07
Witam,
Mam do sprzedania takie rękawiczki. Nie udany prezent, chętnym mogę wysłać real foto.
Może być nawet przed meczem z Twenthe, oddam za 80 zł.
http://8a.pl/upload/produkt_gl/the-n...i-glove-ii.jpg
Odpowiedz cytując