Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52509
Stary 13.12.2011, 23:49
Władysław?

Nie ogarniasz chłopcze widzę.
Po kolei.
Z tych wszystkich talentów, Żyro w Legii był od najmłodszych lat,Wolski i Rybus są tak jak Mały u nas wytransferowani w wieku 17-18 lat. Kucharczyk to jakiś żart, tak? Gościu przyszedł na początku sezonu poprzedniego ze Świtu w wieku 20 lat.
Efir, Efir. A może Kefir? Kto to jest?
Borysiuk i tu słowa uznania dla Urbana, że miał jaja wstawiając go do składu. Tu się im udał pomocnik, ale co tu porównywać podejście do juniorów gdy taki Brud dostaje szansę gry mając 22 lata a Borysiuk 16.
Odpowiedz cytując