Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52506
Stary 13.12.2011, 23:33
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Na żadne czekanie nie postawiła. Zbudowali sobie tą akademię, ale co roku mieli pompowanie balonu, że to jest ich rok i teraz będzie mistrzostwo.
Sytuacja z Żyro i spółkom zabawnie wynikła, gdyż wszyscy stranieri ściągnięci za niemałe pieniądze zawodzili.
I tak Knezevic okazał się dobrym kucharzem, więc grają na jego pozycji Polacy. Choto i Astiz pogubili formę to grają Polacy.
Manu potrafi tylko biegać, to zaczął grać Żyro, Mezenga i Chinyama okazali się za słabi, to grał Kucharczyk.
W Legii nie mieli zachcianki stawiać na młodych bo im się ta młodzież udało, tylko musieli łatać pozycje bo obcokrajowcy prezentowali/-ują poziom 3 ligi mazowieckiej.
Także ten mit o świetnej akademii można włożyć między bajki, u nas też Czekaj awaryjnie zaczął grać i prezentował się co najmniej przyzwoicie.

Ten Wolski ma talent, ale on do Legii przyszedł w wieku 17 lat.
Masz rację. Wolski się nie liczy bo przyszedł za późno.

Co tam: Żyro Kucharczyk Wolski Rybus Jagiełło Efir Borysiuk przy naszym CZEKAJU!
Cała wymieniona siódemka czerwieni się ze wstydu przy naszym ogromnym potencjale wśród młodych polaków.
Ostatnio edytowane przez Fiti : 13.12.2011 o godz. 23:36.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując