hmm
pierwsze co mi przyszło na myśl to 1 badz 2 bramki gdy C.W dostaje piłke przy naszej 16nastece i źle zagrywa do boku z czego dostajemy bramę
porównanie obroncy bocznego do def. pomocnika tez jest bez sensu.
No ale skoro taki Celeban mocny, to czemu w ostatnim spotkaniu ŁKS jechał z nimi jak z frajerami i tylko przez indolencję strzelecką nie wygrał tego spotkania?
Jak w meczu z Wisła zaprezentował sie Celeban? Skoro "ktoś" widziałby go w Naszej druzynie to znaczy ze był lepszy niż Lamey oraz to że nasz lewy pomocnik w tym meczu nie istniał?A czy na tej stronie niezłego meczu nie rozegrał Ivica na społke z ...Rafałem Boguskim ?
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...__Boguski.html
Celeban to jest ten obok którego piłke posyła...nasz słaby pomocnik obrońca Paljic.