Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11658
Stary 13.12.2011, 22:26
cinekw napisał(a):Wyświetl post
hahah, nie moge, Nakoulma zagrał 2 dobre mecze i 3/4 forum chciało go zakontraktować, Celeban - kluczowy obrońca lidera ekstraklasy już się nie nadaje. Dobrze, że Czarek Wilk został zakontrakowany szybko i sprawnie bo pewnie jak by spekulowano o tym pół roku przed transferem to Wilk by dostał na tym forum opinie łamagi, a szefostwo klubu byłoby zbesztane za kupowanie szrotu
Ten Twój Czarek Wilk przy Kałużnym, Cantoro czy Sobolu nie powąchałby placu. Nie chce mi się już przypominać ile bramek straciliśmy tylko w tym sezonie po błędach Wilka, ile słabych spotkań rozegrał. Czarek to waleczny ligowy średniak. Tak samo jak i Celeban. I dlatego, że ściągamy lub chcemy ściągać takich przeciętniaków jesteśmy gdzie jesteśmy - na szóstym miejscu.
Odpowiedz cytując