cinekw napisał(a):

hahah, nie moge, Nakoulma zagrał 2 dobre mecze i 3/4 forum chciało go zakontraktować, Celeban - kluczowy obrońca lidera ekstraklasy już się nie nadaje. Dobrze, że Czarek Wilk został zakontrakowany szybko i sprawnie bo pewnie jak by spekulowano o tym pół roku przed transferem to Wilk by dostał na tym forum opinie łamagi, a szefostwo klubu byłoby zbesztane za kupowanie szrotu
|
Ten Twój Czarek Wilk przy Kałużnym, Cantoro czy Sobolu nie powąchałby placu. Nie chce mi się już przypominać ile bramek straciliśmy tylko w tym sezonie po błędach Wilka, ile słabych spotkań rozegrał. Czarek to waleczny ligowy średniak. Tak samo jak i Celeban. I dlatego, że ściągamy lub chcemy ściągać takich przeciętniaków jesteśmy gdzie jesteśmy - na szóstym miejscu.