|
Mi to się podoba ta napinka na legie, więc niech mi tu piewcy wspaniałej polityki kadrowo-szkoleniowej legii napiszą ile to tytułów mistrza Polski wywalczyła w ostaniach latach ta wspaniała legijna młodzież, jak by Wisła zdobywała tytuł z taką regularnością jak oni to byśmy mieli w tym czasie 10 trenerów 5 prezesów i z 8 dyrektorów sportowych tyle w temacie. Tu jest Wisła a nie podrzędny klubik ze stolicy gdzie się czeka na tytuł tyle lat.
|