Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11655
Stary 13.12.2011, 21:59
ale Celeban jest przechujowy

no chyba ze chcemy budować drużynę na 8-10 plac która może jakimś cudem zakwalifikuje się do pucharów.
To wtedy Tak dla Celebana, Nawałki czy kogo tam chcecie.

"Dla mnie jeden z najlepszych obrońców w naszej lidze, do tego bramkostrzelny,w miarę młody, no i Polak co też dla wielu ma olbrzymie znaczenie... czego chcieć więcej?"

To jest dobre, 85 rocznik w miare młody.hehe. W .... w miare młody, jakby był dobry w tym wieku grałby za granicą. A jego szczęścia pod bramką bramek nawet nie chce komentować.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując