serek.c2 napisał(a):

Jovanovic.
Dajcie spokój - jak Wy chcecie opierać się na zawodnikach pokroju Celebana to się potem nie dziwcie, jak nas będą golić takie zespoły jak Rapid Bukareszt.
|
No tak, opieramy na zagranicznych piłkarzach i nie potrafimy wygrać meczu z Cracovią, Podbeskidziem, Lechią. Prawda jest taka, że gra lepiej od naszych obrońców.
tedyy napisał(a):

|
ps. odkąd to Czekaj jest lewonożny
|
Zasugerowałem się tym, że... z Nalepą tworzyli parę stoperów. Mój błąd. Sorry ^^