Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11653
Stary 13.12.2011, 21:35
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
W którym elemencie piłkarskiego rzemiosła?

Bo jest 14cm wyższy? Bo kosztował 400 tysięcy euro? Bo jest zagranicznym piłkarzem?
Bunoza jak dla mnie może konkurować z Czekajem. Obaj lewonożni piłkarze, obaj o podobnych warunkach fizycznych. Celeban jest prawonożnym zawodnikiem, o głowę niższym od Bunozy. Mimo, że jest niższy od Bunozy to lepiej sobie radzi w ofensywie.

.
Jeżeli chodzi o Bunozę już niejednokrotnie liczono bramki stacone w ubiegłym sezonie i zawsze wychodziło że traciliśmy najmniej gdy był na boisku

ps. odkąd to Czekaj jest lewonożny
Powód: ps.
Ostatnio edytowane przez tedyy : 13.12.2011 o godz. 21:37.
Odpowiedz cytując