kacpaw91 napisał(a):

W którym elemencie piłkarskiego rzemiosła?
Bo jest 14cm wyższy? Bo kosztował 400 tysięcy euro? Bo jest zagranicznym piłkarzem?
Bunoza jak dla mnie może konkurować z Czekajem. Obaj lewonożni piłkarze, obaj o podobnych warunkach fizycznych. Celeban jest prawonożnym zawodnikiem, o głowę niższym od Bunozy. Mimo, że jest niższy od Bunozy to lepiej sobie radzi w ofensywie.
.
|
Jeżeli chodzi o Bunozę już niejednokrotnie liczono bramki stacone w ubiegłym sezonie i zawsze wychodziło że traciliśmy najmniej gdy był na boisku
ps. odkąd to Czekaj jest lewonożny