Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11649
Stary 13.12.2011, 20:42
dziwne, że taki solidny obrońca jak Celeban ma na tym forum tak wielu przeciwników... wytyka mu się błąd w meczu z Dundee, a zapomina się o tym jak nam Marcelo wtopił w meczu z Arką np... Dla mnie jeden z najlepszych obrońców w naszej lidze, do tego bramkostrzelny,w miarę młody, no i Polak co też dla wielu ma olbrzymie znaczenie... czego chcieć więcej?
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując