iamChris napisał(a):

|
W dzisiejszym artykule na eurosporcie (tutaj) piszą że interesujemy się Piotrem Celebanem. Myślę że byłoby to dobre posunięcie z naszej striony. A i może udało by się go namówić do gry u nas, kończy mu się kontrakt więc nie byłby pewnie zbyt drogi.
|
Zdecyduje się odejść z lidera na rzecz drużyny obecnie nr 6, która MP 2012 na jakieś 80% nie zdobędzie?
Jest chciwy na kasę (pewnie możemy mu dać trochę więcej) czy woli powalczyć/zdobyć MP 2012?