63.5 Kg napisał(a):

Przestal by Maaskant robic z siebie debila czy wielce stesknionego za klubem...
Umowa umowa ale stanowiska trenera juz nie zajmuje wiec nie wiem po co sie kreci po treningach...
|
słusznie mowisz: nie wiesz...
Czy to jakiś problem, że się kręci?