Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52500
Stary 13.12.2011, 19:24
BBudowniczy, strasznie się czepiasz jednej pomyłki.
Na pewno chodziło o LE.
Jeśli chodzi o mnie - postawa naszych skrzydłowych mnie satysfakcjonuje i jest na pucharowym poziomie.
Zdecydowanie bardziej martwi mnie CAŁA linia obrony, aniżeli Mały z Ivicą.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując