Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11639
Stary 13.12.2011, 19:13
fresh.cie napisał(a):Wyświetl post
Mamy szukać WZMOCNIEŃ!
I Celeban akurat byłby wzmocnieniem. Co nie oznacza, że gdybyśmy mieli teraz obronę jak 2 lata temu, że przebiłby się do pierwszego składu. Od Jaliensa na pewno gorszy nie jest, o Bunozie ciężko cokolwiek powiedzieć, Chavez gra ostatnio słabo, a w ofensywie niewiele z jego gry wynika. Czekaj zagrał kilku meczy i się wyróżniał, ale to melodia przyszłości. Diaz nie jest stoperem, do tego w czerwcu odejdzie. A Celeban potrafi coś czego nasz żaden stoper dawno nie dokonał - strzelać gole. Jak dla mnie to wzmocnienie w grze o mistrzostwo, a jeżeli chodzi o grę w europejskich pucharach to co najwyżej uzupełnienie kadry. Jednak nie myślmy o grze w pucharach skoro mamy problem z zajęciem miejsca na podium po 17. kolejkach. Marzyłby mi się powrót Arkadiusza Głowackiego. W perspektywie pucharów, o ile byśmy się do nich zakwalifikowali, Celeban jako trzeci stoper to nie byłby zły pomysł. Na ligę jest ok. Gdyby przyszedł Głowacki to chciałbym, aby tak samo jak kiedyś ogrywał się przy nim Marcelo grał Czekaj. Warto postawić na niego. Tak samo powoli wprowadzać Nalepę.

Od kogo z naszych obrońców jest gorszy Celeban?
Odpowiedz cytując