Twente do Krakowa zabrało 19 zawodników:
Bramkarze: Nick Marsman, Filip Bednarek.
Obrońcy: Tim Cornelisse, Rasmus Bengtsson, Bart Buysse, Dwight Tiendalli, Thijs Bouma, Stefan Thesker, Nils Roseler.
Pomocnicy: Denny Landzaat, Emir Bajrami, Steven Berghuis, Willem Janssen, Nacer Chadli, Chris David.
Napastnicy: Luuk De Jong, Marc Janko, Ola John, Ninos Gouriye.
7 z nich są z kadry juniorskiej w tym Polak Filip Bednarek

Z podstawowych zawodników nie ma Michajłowa, Douglasa, Wisgerhofa i Bramy. Ogólnie patrząc na ich kadrę meczową wnioskuję, że będą eskperymentować w obronie (nawet drugi bramkarz Boschker został w Holandii), natomiast pomoc i atak wzieli najmocniejszy jaki mają.