|
Na początek prośba - byśmy zaczeli merytorycznie tu rozmawiać a nie pisac jakiś poematów, bo niektórzy tak tu czynią...
Jeśli chodzi o transfery do klubu to prosze bardzo:
1. Świerczok z poloni b. - brak jak najszybciej
2. Skorupski z górnika to samo
3. Janicki - prawy obrońca z lechii - to samo
Każdy z nich jest młody i utalentowany. Do tego spróbować wypożyczyć Kubę jeśli dalej nie będzie chciał podpisac nowego kontraktu.
|