Liczę na wygraną, chocby 1-0
PS. Panowie to sa jakies jaja, mecz Wisły znowu tylko na polsacie futbol i polsacie sport HD. jak ta telewizja traktuje kibicow? czy naprawde wiekszym zainteresowanie cieszyl sie bedzie jaikis hotel 58? moze jakas petycja?