Wyświetl pojedynczy post
iamChris
Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11636
Stary 13.12.2011, 16:39
W dzisiejszym artykule na eurosporcie (tutaj) piszą że interesujemy się Piotrem Celebanem. Myślę że byłoby to dobre posunięcie z naszej striony. A i może udało by się go namówić do gry u nas, kończy mu się kontrakt więc nie byłby pewnie zbyt drogi.
Odpowiedz cytując