Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
iamChris
Member
Od: 05.2011
Offline
#
11636
13.12.2011, 16:39
W dzisiejszym artykule na eurosporcie
(tutaj)
piszą że interesujemy się
Piotrem Celebanem
. Myślę że byłoby to dobre posunięcie z naszej striony. A i może udało by się go namówić do gry u nas, kończy mu się kontrakt więc nie byłby pewnie zbyt drogi.
iamChris
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do iamChris
Znajdź inne posty napisane przez iamChris