Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kajto
Member
Od: 02.2009
Offline
#
24547
13.12.2011, 15:02
Mam pytanie, czy pracował ktoś w Krakowie w M-Sport Poland.
Wie ktoś jakie tam warunki finansowe?
Kajto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kajto
Znajdź inne posty napisane przez Kajto