Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Azory
Junior Member
Od: 06.2011
Skąd: Azory
Offline
#
7459
13.12.2011, 14:29
W czwartek koło 18 były otwarte 2 kasy z biletami na Twente i jedna z biletami na Polonię. Czekało się góra z 20 minut. Wiadomo ile poszło jak na razie biletów
Azory
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Azory
Znajdź inne posty napisane przez Azory