Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Azory
Junior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7459
Stary 13.12.2011, 14:29
W czwartek koło 18 były otwarte 2 kasy z biletami na Twente i jedna z biletami na Polonię. Czekało się góra z 20 minut. Wiadomo ile poszło jak na razie biletów
Odpowiedz cytując