lorddavy napisał(a):

|
Już daj spokój z bronieniem Maaskanta bo tu nie ma czego bronić. Jedynie dzięki błędom sędziowskim mamy tylko 10 punktów straty do Śląska Wrocław. Argument budowy także nie trafiony. W tej chwili to my nie mamy nawet fundamentów. Minimum połowa tego składu co jest teraz, w lecie odejdzie, jesteśmy w ciemnej dupie, strategia pana Maaskanta okazała się chybiona. Oparcie zespołu o zagranicznych emerytów nie dało nawet efektów na teraz, a co dopiero na przyszłość. Jesteśmy obecnie w podobnej sytuacji jak chwilkę po Karabachu. Im szybciej to zrozumiecie tym lepiej.
|
Nie .......!
Jesteśmy mistrzem? Jesteśmy!
Gramy w fazie grupowej Ligii Europejskiej? Gramy!
Ściągamy samych emerytów? Nie!
Letnie okienko:
Chávez, Osman Abwehr (IV), 27 Jahre
Jovanovic, Marko Abwehr (IV), 23 Jahre
Díaz, Júnior * Abwehr (LV), 28 Jahre
Lamey, Michael Abwehr (RV), 32 Jahre
Núnez, Gervasio * Mittelfeld (DM), 23 Jahre
Iliev, Ivica Sturm (LA), 32 Jahre
Dudu Biton * Sturm (MS), 23 Jahre
*- zawodnicy wypożyczeni.
Dwóch na siedmiu zawodników sprowadzonych w letnim okienku transferowym przekroczyło trzydziestkę. Z Ilieva chyba można być zadowolonym, zresztą i Lamey nam uratował dupę w Łoweczu w 3. rundzie LM, bo tam nas nieźle cisnęli. Michael strzelał bramki też w lidze i Pucharze Polski. Jest naszym najskuteczniejszym obrońcą pod względem strzelonych bramek. Uważam, że Lamey'owi niepotrzebnie się obrywa, tylko dlatego, że jego rodak gra pytę. Skoro Jaliens gra kiepsko to czemu by nie wrzucić drugiego Holendra do jednego worka. Głupie myślenie. A już płakanie nad Baszczyńskim, który jest starszy od Lameya o dwa lata jest żałosne. Gość przez którego odpadliśmy z Dinamem Tibilisi miałby nam pomóc?