Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24544
Stary 13.12.2011, 12:43
Gdzie na naszym stadionie znajduje się okienko do wydawania zaproszeń i biletów? Wiem, że gdzieś od strony ul. 3 maja ale w którym miejscu dokładnie?
Odpowiedz cytując