|
^^^ Bo o to właśnie chodzi żeby tematy ważne dla Polaków ztrywializować i ośmieszyć tak żeby ludzie mieli tego dość. Tylko niewielu ma chęci i ochotę docierać do prawdy a reszta woli myśleć że to zwykły wypadek bo cytuję nie raz słyszane :" co by to było jakby to był jednak zamach ruskich...będzie wojna?nie mamy żadnych szans.Juz lepiej udawać że się nic nie stało"
Najbardziej smuci to że ludzie w wielu wypadkach wykształceni zatracili zdolnośc logicznego myślenia i umiejętność rzeczowej dyskusji. Celiński widząc u Pośpieszalskiego dokument Stasi o Geremku jedyne co umie powiedzieć to że ci co w to wierzą to są idioci, Czuma na dokumenty Breżniewa i KC partii że nie wejdą ruscy do nas twierdzi że trzeba byc obłąkanym żeby sie na to powoływać, a Hypki na temat symulacji prof.Bielendy że ona nic nie potzwierdza BO WIADOMO jak było.
Chyba juz wiemy czemy władza nie ma potrzeby inwestowania w szkolnictwo, przecież pożyteczni neadertalczycy są każdej władzy potrzebni. Zresztą podobnie jest ze służbą zdrowia - po co inwestować w NFZ skoro im bardziej chore społeczeństwo tym wieksze prawdopodobieństwo że delikwenci nie dożyja do emerytury a składki nie są dziedziczone więc jest czysty zysk. Na wszelki wypadek podwyższą wiek emerytelny - jakby co...Kiedyś słyszałem że to teria spiskowa a dzis słyszę od ludzi którym to mówiłem rok- dwa temu sami to potwierdzają
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
|