|
Wisła zamiast testowac jakiegos szweda z 4 ligi mogla by sie zainteresowac mlodymi zawodnikami z polskiej ekstraklasy np Małkowski z lechi lub Skorupskim z górnika , ponaddto Białkowski z Southampton Jest do wziecia za darmo za pół roku kończy mu sie kontrakt jego mogli by przetestowac .
|