AYALA napisał(a):

|
zazwyczaj na wiosne wszystkie drużyny grają gorzej niż jesienią i.....tu bym upatrywał Naszą szanse na MP 2012.Maaskant rok temu b.dobrze przygotował zespół i szybko odskoczyliśmy peletonowi.Licze że Kaziu zrobił odpowiednie notatki i powtórzy wiosne sprzed roku
|
Rok temu - według mnie - dlatego uciekliśmy peletonowi, bo Stan sprowadził zawodników ponadprzeciętnych (Melikson, Pareiko i Genkov), którzy zostali dokoptowani do już dobrze spisujących się zawodników jesienią (Małeckiego i Kirma). O mistrzostwie zadecydują transfery jak dla mnie.