Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18139
Stary 13.12.2011, 08:23
zazwyczaj na wiosne wszystkie drużyny grają gorzej niż jesienią i.....tu bym upatrywał Naszą szanse na MP 2012.Maaskant rok temu b.dobrze przygotował zespół i szybko odskoczyliśmy peletonowi.Licze że Kaziu zrobił odpowiednie notatki i powtórzy wiosne sprzed roku
Odpowiedz cytując