|
zazwyczaj na wiosne wszystkie drużyny grają gorzej niż jesienią i.....tu bym upatrywał Naszą szanse na MP 2012.Maaskant rok temu b.dobrze przygotował zespół i szybko odskoczyliśmy peletonowi.Licze że Kaziu zrobił odpowiednie notatki i powtórzy wiosne sprzed roku
|