qchar90 napisał(a):

Piotrek Brożek na lewa obrone?
przeciez on przed odejsciem do Turkow bardzo slabo gral, pamietam jak slabo zagral z Karabachem, w lidze tez swietnie nie gral
ale zaraz ktos napisze ze swietny mecz zagral z Barcelona
Piotrek nigdy nie byl ani dobrym lewy obronca ani pomocnikiem, bardzo sredni, bledy na obronie popelnial
|
był zdecydowanie lepszym obrońcą niż skrzydłowym
i to nawet bardzo dobrym obrońcą
tyle tylko że
kluczowe słowo - a raczej cztery

tu są:
jak mu się chciało
podobnie zresztą jak Pawłowi