Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11628
Stary 13.12.2011, 00:06
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
Piotrek Brożek na lewa obrone?
przeciez on przed odejsciem do Turkow bardzo slabo gral, pamietam jak slabo zagral z Karabachem, w lidze tez swietnie nie gral
ale zaraz ktos napisze ze swietny mecz zagral z Barcelona
Piotrek nigdy nie byl ani dobrym lewy obronca ani pomocnikiem, bardzo sredni, bledy na obronie popelnial
był zdecydowanie lepszym obrońcą niż skrzydłowym
i to nawet bardzo dobrym obrońcą
tyle tylko że
kluczowe słowo - a raczej cztery tu są: jak mu się chciało

podobnie zresztą jak Pawłowi
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując