qchar90 napisał(a):

Piotrek Brożek na lewa obrone?
przeciez on przed odejsciem do Turkow bardzo slabo gral, pamietam jak slabo zagral z Karabachem, w lidze tez swietnie nie gral
ale zaraz ktos napisze ze swietny mecz zagral z Barcelona
Piotrek nigdy nie byl ani dobrym lewy obronca ani pomocnikiem, bardzo sredni, bledy na obronie popelnial
|
Z Karabachem zagrał akurat słabo ale pokaż mi mecze Paljicia, w których on zagrał dobrze. To jest właśnie ta różnica...
Dla mnie Piotr jeśli byłby zdrowy powinien grać w reprezentacji na lewej obronie, w tej chwili nikogo lepszego tam nie mamy.