Wyświetl pojedynczy post
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20289
Stary 12.12.2011, 23:31
Dziś ucierpiała brama od C.

Seicento przy wjeździe pod strefe kibica nie wyhamowało na lodowisku jakie było na asfalcie do dojazdu. O dziwo bramy dość mocne starcie wygrały dość znacznie
Odpowiedz cytując