Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11624
Stary 12.12.2011, 21:57
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Wśród kibiców mówiło się raczej o Pawle, a ja raczej pomyślałbym nad Piotrkiem.
Brakuje dobrego lewego obrońcy, byłby jak znalazł. Podobna historia jak z Baszczem, jak dla mnie.
Mogą go nie puścić, jak był zdrowy to grał w pierwszym składzie. Ale ja jestem jak najbardziej za
Odpowiedz cytując