Fiti napisał(a):

Wśród kibiców mówiło się raczej o Pawle, a ja raczej pomyślałbym nad Piotrkiem.
Brakuje dobrego lewego obrońcy, byłby jak znalazł. Podobna historia jak z Baszczem, jak dla mnie.
|
Mogą go nie puścić, jak był zdrowy to grał w pierwszym składzie. Ale ja jestem jak najbardziej za
